گــستــرش کاتالیست ایــرانـیــان021-48000020

حضور فعال گسترش کاتالیست ایرانیان در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت و گاز تهران
1398/02/23

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان با هدف توسعه ارتباطات با ذی‌نفعان حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای خود، حضور فعالی در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت٬ گاز، پالایش و پتروشیمی تهران داشت.

به گزارش روابط عمومی، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، فرصت مغتنمی جهت معرفی گستره دانش و پروژه‌های در دست انجام شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در راستای تحقق توسعه صنایع داخلی و بومي‌سازي تولید محصولات استراتژیک مورد نیاز صنعت نفت و گاز بود و طی چهار روز نمایشگاه، مدیران و کارشناسان شرکت با برگزاری جلسات مختلف با ذینفعان، به معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان پرداختند.

شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاهی به خوبی از اقدامات در دست انجام شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان استقبال کردند و در همین زمینه توافقاتی برای همکاری‌های تحقیقاتی صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با حضور 1047غرفه به نمایندگی از شرکت‌های ایرانی و 106 غرفه به نمایندگی از شرکت‌های خارجی در فضایی به وسعت 37 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.