Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گسترش کاتالیست ایرانیان به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و تولیدی، به طیف وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی صنایع شیمیایی مجهز است و قابلیت اندازه‌گیری مهمترین خواص مواد را از جمله اندازه، شکل، مساحت سطح، تخلخل، جذب شیمیایی، حجم و دانستیه داراست.

این شرکت عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است و با دستگاه‌های موجود در آزمایشگاه خود قابلیت ارائه خدمات مورد نیاز صنایع مختلف برای شناخت، تولید و توسعه گستره وسیعی از مواد مانند کاتالیست‌ها، پلیمرها، مواد دارویی، مواد آرایشی- بهداشتی، رنگ‌ها، رنگدانه‌ها، محصولات غذایی، مواد سرامیکی، نساجی، مواد زمین‌شناسی و ... برخوردار است.

گسترش کاتالیست ایرانیان دارای پایلوت چندمنظوره شکل‌دهی و ساخت کاتالیست است و با هدف توسعه دانش فنی تولید کاتالیست‌های بهینه‌شده در فاز آزمایشگاهی و بررسی چالش‌های پیش رو در تولید صنعتی انواع مختلف کاتالیست‌ها و سنتز ترکیبات به روش‌های هم‌رسوبی، تلقیح مرطوب (غوطه‌وری) و تلقیح خشک راه‌اندازی شده است. همچنین فرایند شکل‌دهی از طریق اکسترود کردن، قرص‌سازی، پرس کردن، و ساخت انواع گرانول‌ها و پودرها از طریق خشک‌کن پاششی در این مجموعه صورت می‌گیرد.

دستگاه تخلخل‌سنج جیوه

دستگاه تخلخل‌سنج جیوه

دستگاه اندازه‌گیری سطح و تخلخل Micromeritics ASAP 2020 Surface Area and porosity Analyzer

دستگاه اندازه‌گیری سطح و تخلخل Micromeritics ASAP 2020 Surface Area and porosity Analyzer
دستگاه اندازه گیری اندازه حفرات ،حجم کل حفرات ، مساحت سطح کل ، قطر متوسط حفرات نمونه های مزو و میکرو حفره با استفاده از جذب فیزیکی نیتروژن و همچنین تعیین مساحت سطح و دانسیته مکان های فعال کاتالیست ها و سایر مواد با استفاده از جذب شیمیایی

دستگاه تعیین توزیع اندازه ذرات

دستگاه تعیین توزیع اندازه ذرات
دستگاه اندازه گیری وسیع توزیع اندازه های ذرات نمونه های سوسپانسیون ، امولیسون جامد Particle size analyzer,frisch Analysette 22 Nano Tech plus

دستگاه اندازه‌گیری آب در مواد (Karl Fischer Titrators, C20, Mettler-Toledo)

دستگاه اندازه‌گیری آب در مواد (Karl Fischer Titrators, C20, Mettler-Toledo)
این دستگاه برای اندازه‌گیری آب در جامدات، حلال‌ها، اسیدهای آلی، الکل‌ها، استرها، اترها، انیدریدها و نمک‌های معدنی آبدار کاربرد دارد.

دستگاه آنالیز وزن سنجی حرارتی

دستگاه آنالیز وزن سنجی حرارتی
دستگاه آنالیز وزن سنجی حرارتی و بررسی تغییرات فازی و تعیین آنتالپی واکنش ، نقطه ی شیشه ای شدن و دمای واکنش در مواد معدنی ، شیشه ها ، پلیمر و کامپوزیت ها Thermogravimetric Analysis, Netzsch, TG209 F1

دستگاه FT-IR

دستگاه FT-IR
این دستگاه برای بررسی نمونه‌های جامد، مایع و گازی کاربرد دارد و جهت بررسی‌ گروه‌های عاملی‌ مختلف موجود در یک ترکیب به کار می‌رود. به کمک اطلاعات حاصل می‌توان ساختار ترکیب مورد مطالعه را پیش‌بینی‌ نمود.

میکروسکوپ نوری

میکروسکوپ نوری
برای تحقیقات و برنامه‌های کاربردی پیشرفته و ضبط تصویر نوری نمونه‌ها کاربرد دارد.

دستگاه جذب اتمی

دستگاه جذب اتمی
این دستگاه برای آنالیز عنصری فلزات نمونه‌های مختلف در مقیاس PPM و PPB با استفاده از اتم‌سازی‌های شعله و کوره کاربرد دارد.

دستگاه ویسکومتر

دستگاه ویسکومتر
این دستگاه برای اندازه‌گیری ویسکوزیته نانوسیالات، محلول‌های آبی، هیدروکربنی، رنگ‌ها، انواع رزین‌ها مانند اپوکسی و انواع چسب کاربرد دارد. میکروسکوپ نوری

اخبار