/
/
لزوم استفاده از ظرفیت اشتغالزایی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان

لزوم استفاده از ظرفیت اشتغالزایی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان

دکتر اردشیر سعدمحمدی به همراه معاونین هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، روز گذشته از خطوط تولید شرکت کاتالیست ایرانیان بازدید کرد.

در این بازدید، دکتر مولوی زاده مدیرعامل شرکت کاتالیست ایرانیان، توضیحات مبسوطی را از روند تولید محصولات و برنامه های پیش روی شرکت ارائه داد.

دکتر سعدمحمدی ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان این مجموعه، بر تسریع هر چه بیشتر روند تکمیل پروژه ها در جهت افزایش کمیت، کیفیت و تنوع محصولات شرکت کاتالیست تأکید کرد.

وی افزود: اتخاذ راهبردهای درست و به موقع در تولید کاتالیست های مورد نیاز صنعت فولاد و پتروشیمی، علاوه بر کاهش واردات و جلوگیری از خروج ارز، ظرفیت های بسیار خوبی هم در صادرات داشته و فرصتهای مناسبی را برای ارزآوری در کشور فراهم می کند که شرکت کاتالیست ایرانیان باید از این فرصتها به خوبی استفاده کند.

مدیرعامل «ومعادن» همچنین توسعه سرمایه انسانی و استفاده از پتانسیل بالای شرکت در اشتغالزایی را از اولویت های اصلی این مجموعه دانست.

در ادامه، ضمن بازدید از مرکز تحقیقات و آزمایشگاه شرکت کاتالیست ایرانیان پیشنهاد شد از تجهیزات به روز و پیشرفته این مرکز، برای ارائه خدمات به سایر شرکتهای هلدینگ نیز استفاده شود.

گفتنی است شرکت دانش‌بنیان گسترش کاتالیست ایرانیان به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، یک شرکت پیشرو در تولید کاتالیست‌های صنعتی است که از زمان تاسیس در سال ۱۳۹۰ تاکنون، به‌عنوان تولیدکننده‌ای انحصاری و رهبری ملی در رشته تولید کاتالیست اسید سولفوریک فعالیت کرده است.

این شرکت تولید کننده ۸ کاتالیست در حوزه های فولادی و پتروشیمی بوده و در حال صنعتی سازی ۴ کاتالیست دیگر در حوزه پتروشیمی  است که از سال آینده تولید صنعتی آن ها آغاز خواهد شد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email