گسترش کاتالیست ایرانیان

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1389 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه نیز جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است. این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولید کنندگان کاتالیست DRI شده است .
شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1389 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه نیز جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است. این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولید کنندگان کاتالیست DRI شده است.

QUALITY POLICY

شركت گسترش کاتالیست ایرانیان خلق ارزش و ارتقای سطح رضايت‌مندی مشتريان، سهامداران و سایر ذی‌نفعان را از طريق رويكرد سيستمی و ایجاد سازمان يادگيرنده، سالم و متعالی و بکارگيری اصل بهبود مستمر، محور اصلی خط مشی خود ميداند و به همـين منظور، در جهت توسعه‌ پايدار، رعايت‌ الزامات استاندارد ISO9001:2015   را در دستور كار خود  قرار داده و خود را متعهد به رعايت موارد ذيل می نمايد.

 پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای و ارتقاء سطح کیفیت

ایجاد محیط کار بالنده و افتخار آمیز و توسعه شایسته سالاری

اجرای مدیریت ریسک

مدیریت بهینه منابع و امکانات

IRANIAN CATALYST DEVELOPMENT

ORGANIZATION CHART

Integrated Management System

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان خلق ارزش و ارتقاي سطح رضايت‌مندي مشتريان، سهامداران و سایر ذي‌نفعان را از طريق رويكرد سيستمي و ایجاد سازمانی يادگيرنده، سالم و متعالي و  به‌کارگيري اصل بهبود مستمر، محور اصلی فعالیت‌های خود مي‌داند و به همين منظور، در جهت توسعه‌ پايدار، رعايت‌ الزامات استاندارد ISO9001:2015   را در  دستور كار خود  قرار داده  و خود را ملزم به استقرار سیستم مدیریت کیفیت با تکیه بر 8 اصل زیر نموده است:

تمرکز بر مشتری

رهبری

تعهد کارکنان

رویکرد فرآیندی به مدیریت

رویکرد سیستمی به مدیریت

بهبود مستمر

تصمیم‌ گیری بر مبنای واقعیات

Research & Development

توسعه صنایع شیمیایی عامل اصلی بسیاری از نوآوری‌ها و بهبود کیفیت زندگی بوده است و همچنان توانایی ارائه راه‌حل برای برخی از مشکلات اجتماعی را دارند. شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان با درک عمیق از اهمیت این موضوع، ماموريت اصلي خود را خلق دانش فنی و تولید صنعتی انواع کاتالیست مورد نیاز صنایع کشور قرار داده و در راستای توسعه پایدار، کلیه فعالیت‌های خود را در هماهنگی با جامعه و محیط زیست تعریف کرده است.
دامنه فعالیت‌های تجاری گسترش کاتالیست ایرانیان در جهت تضمین توسعه پایدار و در هماهنگی با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. برای این منظور، شرکت علاوه بر تمرکز بر خلق دانش فنی و تولید محصولات جدید، از طریق پیگیری مشارکت مشتری و تامین‌کننده، بهبود مستمر محصولات را هدف قرار داده است.
گسترش کاتالیست ایرانیان با بهره‌مندی از تجارب و توان نخبگان و متخصصان صنعت کاتالیست و به‌منظور دستیابی به دانش فنی تولید انواع کاتالیست‌های پرمصرف صنایع شیمیایی، فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی و بومی‌سازی تولید آنها سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را در بخش تحقیق و توسعه انجام داده و مرکز تحقیقات کاتالیست را با پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی تاسیس کرده است. تحقیق برای خلق دانش فنی و تولید کاتالیست‌های اسید سولفوریک و ریفورمینگ تاکنون در این مرکز به نتیجه رسیده و تحقیق بر روی کاتالیست‌های هیدروکرکینگ، ATR Catalyst، SMR Catalyst و سایر کاتالیست‌های مورد نیاز صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و فولاد در دست انجام است.
شرکت همچنین بر اساس تجارب صنعتی حاصل از تولید در کارخانه و بازخوردهای دریافتی از مشتریان، قابلیت‌های فنی خود را برای تحقیق و توسعه کاتالیزورهای اکسیداسیون ویژه تولید اسید سولفوریک گسترش داده است.
این مرکز با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی و دارا بودن توان علمی و تجربه بالا، آمادگی دارد کلیه خدمات مشاوره‌ای، آزمایشگاهی و تولیدی خود را در زمینه صنعت کاتالیست در اختیار سایر واحدهای تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و مجتمع‌های پالایشگاهی، پتروشیمی، شیمیایی، صنعت فولاد و سایر صنایع قرار دهد.

Strategy

IRANIAN CATALYST DEVELOPMENT

CERTIFICATIONS