گسترش کاتالیست ایرانیان

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1390 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه‌های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه نیز جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است. این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولید کنندگان کاتالیست DRI شده است .

هیئــت‌مدیـــره‌​

Members Of The Board

placeholder.png

نیمــا
شهبـــازی

رئیــس هیئـت مدـیره
Molavizadeh2

محمد حسیـن
مولوی زاده

مديــرعامل و نايـب رئیـس هيات مديره
placeholder.png

محســن
پــروان

عضـو هيــات مديــره

مدیــــران

DIRECTORS

placeholder.png

سیـاوش
کمـالی

مدیر کارخانه
placeholder.png

مصطفـی
حسینی‌مهـر

مدیــر مالی و اقتصادی
placeholder.png

مسعـود
رجبـی

مدیر منابع انسانی و پشتیبانی
sarafzadeh

علـی
صـراف‌زاده

مدیـر مهندسـی خریـد
dastpak

جهــان
دست‌پاک

مدیر تولید
safiyzadeh

مریــم
صفی‌یــاری

مدیریت کنترل کیفی
taghavi

سعیـــد
تقــــوی

مدیر تعمیر و نگهداری
shojaei

ایـــرج
شجـاعــی

مدیر طرح و توسعه

QUALITY POLICY

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی در زمینه تولید انواع کاتالیست در حوزه صنایع فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی در حال فعالیت است. این شرکت جهت نیل به اهداف سازمانی خود، اقدام به استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO 9001:2015 نموده است و ضمن پایبندی به الزامات این استانداردها، رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید:

افـزايش کيفـيت محصولات و تطابـق با استانــداردهــای کيفـیــت جهانــی

بـــرآورده ‌ســــــــــازی الزامـــات و افــزايـــش رضايتمندی مشتريان

افزايـش تنــوع توليــد و منبــــع‌يابــی جهـــت گستـــــــرش بـــــازار

افـزايـــــش سطـــــــح آگاهـــــی کارکنـــــان و حفظ منابـع انسانـی

این خط مشی چارچوبی را برای کلیه اهداف کیفی متناسب با جهت‌گیری استراتژیک سازمان مشخص نموده است، بدیهی است اهداف شرکت طبق رئوس خط مشی در جلسات بازنگری مدیریت، به منظور حصول اطمینان از تداوم و تناسب مورد بازنگری قرار می‌گیرد. تعهد به بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت و برآورده‌سازی الزامات مشتری و الزامات قانونی مرتبط با فعالیت شرکت، باور کلیه مدیران و پرسنل سازمان است و مدیریت ارشد ضمن تعهد به رعایت اصول خط مشی، پشتیبانی خود را از سیستم مدیریت کیفیت اعلام نموده و بر همین اساس کلیه کارکنان شرکت، ملزم به حرکت در مسیر اهداف تعیین شده بوده و از درك این استاندارد و قوانین و الزامات مشتریان آگاه می‌شوند.

IRANIAN CATALYST DEVELOPMENT

ORGANIZATION CHART

Integrated Management System

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان خلق ارزش و ارتقاي سطح رضايت‌مندي مشتريان، سهامداران و سایر ذي‌نفعان را از طريق رويكرد سيستمي و ایجاد سازمانی يادگيرنده، سالم و متعالي و  به‌کارگيري اصل بهبود مستمر، محور اصلی فعالیت‌های خود مي‌داند و به همين منظور، در جهت توسعه‌ پايدار، رعايت‌ الزامات استاندارد ISO9001:2015   را در  دستور كار خود  قرار داده  و خود را ملزم به استقرار سیستم مدیریت کیفیت با تکیه بر 8 اصل زیر نموده است:

تمرکز بر مشتری

رهبری

تعهد کارکنان

رویکرد فرآیندی به مدیریت

رویکرد سیستمی به مدیریت

بهبود مستمر

تصمیم‌ گیری بر مبنای واقعیات

Research & Development

توسعه صنایع شیمیایی عامل اصلی بسیاری از نوآوری‌ها و بهبود کیفیت زندگی بوده است و همچنان توانایی ارائه راه‌حل برای برخی از مشکلات اجتماعی را دارند. شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان با درک عمیق از اهمیت این موضوع، ماموريت اصلي خود را خلق دانش فنی و تولید صنعتی انواع کاتالیست مورد نیاز صنایع کشور قرار داده و در راستای توسعه پایدار، کلیه فعالیت‌های خود را در هماهنگی با جامعه و محیط زیست تعریف کرده است.
دامنه فعالیت‌های تجاری گسترش کاتالیست ایرانیان در جهت تضمین توسعه پایدار و در هماهنگی با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. برای این منظور، شرکت علاوه بر تمرکز بر خلق دانش فنی و تولید محصولات جدید، از طریق پیگیری مشارکت مشتری و تامین‌کننده، بهبود مستمر محصولات را هدف قرار داده است.
گسترش کاتالیست ایرانیان با بهره‌مندی از تجارب و توان نخبگان و متخصصان صنعت کاتالیست و به‌منظور دستیابی به دانش فنی تولید انواع کاتالیست‌های پرمصرف صنایع شیمیایی، فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی و بومی‌سازی تولید آنها سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را در بخش تحقیق و توسعه انجام داده و مرکز تحقیقات کاتالیست را با پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی تاسیس کرده است. تحقیق برای خلق دانش فنی و تولید کاتالیست‌های اسید سولفوریک و ریفورمینگ تاکنون در این مرکز به نتیجه رسیده و تحقیق بر روی کاتالیست‌های هیدروکرکینگ، ATR Catalyst، SMR Catalyst و سایر کاتالیست‌های مورد نیاز صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و فولاد در دست انجام است.
شرکت همچنین بر اساس تجارب صنعتی حاصل از تولید در کارخانه و بازخوردهای دریافتی از مشتریان، قابلیت‌های فنی خود را برای تحقیق و توسعه کاتالیزورهای اکسیداسیون ویژه تولید اسید سولفوریک گسترش داده است.
این مرکز با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی و دارا بودن توان علمی و تجربه بالا، آمادگی دارد کلیه خدمات مشاوره‌ای، آزمایشگاهی و تولیدی خود را در زمینه صنعت کاتالیست در اختیار سایر واحدهای تحقیقاتی، دانشگاه‌ها و مجتمع‌های پالایشگاهی، پتروشیمی، شیمیایی، صنعت فولاد و سایر صنایع قرار دهد.

Strategy

IRANIAN CATALYST DEVELOPMENT

CERTIFICATIONS