به گسترش کاتالیست ایرانیان خوش آمدید

www.icdco.ir
حضور گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا
www.icdco.ir
بازدید رییس اداره کارورفاه اجتماعی ورامین از گسترش کاتالیست ایرانیان به مناسبت روز کارگر
www.icdco.ir
ارایه خدمات ارزیابی عملکرد کاتایست ها
www.icdco.ir
نظارت بربارگذاری کاتالیست ها
www.icdco.ir
افزایش تنوع تولید و منبع یابی جهت گسترش بازار
www.icdco.ir
ارایه خدمات آزمایشگاهی به صنعت و دانشگاه
www.irdco.ir
تبدیل شدن به بزرگترین و تخصصی ترین شرکت خصوصی ایرانی فغال در عرصه تولید صنعتی انواع کاتالیست
Previous
Next
تعریف کاتالیست
کاتالیست چیست؟ کاتالیست ماده‌ای است که یک واکنش شیمیایی را سرعت می‌بخشد، دما یا فشار لازم برای شروع یک واکنش راتامین می کند، بدون اینکه خودش در طول واکنش مصرف شود.
درباره ما
گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1390 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است.این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت و گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولیدکنندگان کاتالیست های فولادی شده است.
/
/
حضور گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا( پیوند میان صنعت و دانشگاه )

حضور گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا( پیوند میان صنعت و دانشگاه )

رویداد صدرا پیوند دانشگاه و صنعت است،این رویداد از تاریخ 17 تا 19اردیبهشت 1403 در ساختمان فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال واقع در خیابان چمن آرا با حضور شرکت های صنعتی و اساتید محترم دانشگاه و دانشجویان عزیز برگزار خواهد شد.

حضور کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا (پیوند میان صنعت و دانشگاه ) نشان دهنده تلاش و همکاری میان بخش های صنعتی و آموزشی است که هدف آن بهبود و تقویت پیوند میان صنعت و دانشگاه از طریق تبادل دانش،فناوری و تجربه است.

حضور شرکت های دانش بنیان مانند گسترش کاتالیست ایرانیان  که توانسته اند به حجم تولید قابل توجهی برسند، در رویدادهایی مانند صدرا فرصت هایی برای ایجاد همکاری های مفید بین بخش های تحقیقاتی و تولیدی،آموزش پیشرقته نیروی کار و توسعه نوآوری های لازم برای حل چالش های صنعتی فراهم می کند.

برگزاری چنین رویدادهایی در ایران نمونه ای از کوشش ها برای رفع دوری میان بخش های تحقیق و توسعه بازار کار می باشد و گام مهمی در جهت ارتقای سطح دانش فنی،توسعه اقتصاد دانش بنیان و پیشرفت صنعتی کشور می‌شود.ایجاد یک فضای تعاملی بین صنایع و دانشگاهها می تواند به افزایش کیفیت تحقیقات،بهبود محصولات صنعتی و کشف راه حل های نوآورانه برای مشکلات جامعه کمک کند.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email