به گسترش کاتالیست ایرانیان خوش آمدید

www.icdco.ir
حضور گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا
www.icdco.ir
بازدید رییس اداره کارورفاه اجتماعی ورامین از گسترش کاتالیست ایرانیان به مناسبت روز کارگر
www.icdco.ir
ارایه خدمات ارزیابی عملکرد کاتایست ها
www.icdco.ir
نظارت بربارگذاری کاتالیست ها
www.icdco.ir
افزایش تنوع تولید و منبع یابی جهت گسترش بازار
www.icdco.ir
ارایه خدمات آزمایشگاهی به صنعت و دانشگاه
www.irdco.ir
تبدیل شدن به بزرگترین و تخصصی ترین شرکت خصوصی ایرانی فغال در عرصه تولید صنعتی انواع کاتالیست
Previous
Next
تعریف کاتالیست
کاتالیست چیست؟ کاتالیست ماده‌ای است که یک واکنش شیمیایی را سرعت می‌بخشد، دما یا فشار لازم برای شروع یک واکنش راتامین می کند، بدون اینکه خودش در طول واکنش مصرف شود.
درباره ما
گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1390 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است.این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت و گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولیدکنندگان کاتالیست های فولادی شده است.
/
/
بازدید نمایندگان شرکت گل گهر

بازدید نمایندگان شرکت گل گهر

درپی تولید کاتالیستDRI  توسط شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان ، نمایندگان شرکت گل‌گهر از روند تولید و آماده‌سازی این محصول بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان ، نمایندگان شرکت گل‌گهر در تاریخ روز شنبه مورخ ۲۲ آبان سال جاری، ضمن بازدید از خط تولید کاتالیست DRI درکارخانه گسترش کاتالیست ایرانیان از نزدیک در جریان تولید این کاتالیست قرار گرفتند و با فرآیند تولید و عملیات آماده سازی این محصول آشنا شدند.

شایان ذکر است در ادامه این دیدار از قسمتهای دیگر کارخانه مانند آزمایشگاه‌های شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان ، واحد کاتا تست و انبار‌های شرکت نیز بازدید بعمل آمد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از شرکت های زیر مجموعه معدن گل گهر است که در سال ۱۳۹۱ با ماموریت تولید آهن اسفنجی در منطقه صنعتی گل گهر واقع در ۵۵ کیلومتری شهرستان سیرجان تاسیس شد. این شرکت با بهره گرفتن از دانش و فن‌آوری روز دنیا و توان داخلی به عنوان یکی از پیشرفته ترین واحدهای تولید آهن و فولاد در سطح منطقه مطرح است .

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email