به گسترش کاتالیست ایرانیان خوش آمدید

www.icdco.ir
حضور گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا
www.icdco.ir
بازدید رییس اداره کارورفاه اجتماعی ورامین از گسترش کاتالیست ایرانیان به مناسبت روز کارگر
www.icdco.ir
ارایه خدمات ارزیابی عملکرد کاتایست ها
www.icdco.ir
نظارت بربارگذاری کاتالیست ها
www.icdco.ir
افزایش تنوع تولید و منبع یابی جهت گسترش بازار
www.icdco.ir
ارایه خدمات آزمایشگاهی به صنعت و دانشگاه
www.irdco.ir
تبدیل شدن به بزرگترین و تخصصی ترین شرکت خصوصی ایرانی فغال در عرصه تولید صنعتی انواع کاتالیست
Previous
Next
تعریف کاتالیست
کاتالیست چیست؟ کاتالیست ماده‌ای است که یک واکنش شیمیایی را سرعت می‌بخشد، دما یا فشار لازم برای شروع یک واکنش راتامین می کند، بدون اینکه خودش در طول واکنش مصرف شود.
درباره ما
گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1390 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است.این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت و گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولیدکنندگان کاتالیست های فولادی شده است.
/
/
تولید کیفی کاتالیست، دستاورد اعتماد و استفاده از توان و دانش داخلی است

تولید کیفی کاتالیست، دستاورد اعتماد و استفاده از توان و دانش داخلی است

مدیر عامل «ومعادن» در بازدید از شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان تاکید کرد:

تولید کیفی کاتالیست، دستاورد اعتماد و استفاده از توان و دانش داخلی است.


مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن وفلزات با اشاره به اهمیت بومی‌سازی دانش و جایگاه آن در بخش تولید، ساخت کالاهای دانش بنیان را تحقق عملی اقتصاد مقاومتی دانست.


به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، دکتر امیرحسین نادری در بازدید از شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان با تاکید بر ضرورت بومی‌سازی دانش گفت: بومی سازی دانش مزیت رقابتی تولید کاتالیست در ایران است و به دلیل دستیابی دانشمندان و شرکت های دانش بنیان تولیدی همچون گسترش کاتالیست، امروز کاتالیست ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخل امکان رقابت با نمونه های خارجی در بازارهای بین المللی را دارد.

مدیرعامل «ومعادن» ضمن بازدید از مراحل تحقیقاتی ۱۰ کاتالیست جدید در حوزه فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی افزود: در حال حاضر همه جهان خود را برای ورود به دوران پسا کرونا آماده می کند و انتظار می‌رود برای سال ۲۰۲۲، افزایش سرمایه‌گذاری و رونق تولید را در سراسر جهان شاهد باشیم.

دکتر نادری با اشاره به تقاضای روزافزون برای همه کالاها به‌ویژه کالاهای استراتژیکی مانند کاتالیست تصریح کرد: همین موضوع، اهمیت تحقیقات و بومی سازی دانش و کالاها در کشور را دوچندان می کند.

وی بومی سازی دانش و ساخت کالاهای دانش بنیان را تحقق عملی اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: به همین دلیل شرکت گسترش کاتالیست باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا پایان سال مراحل تولید آزمایشگاهی و پایلوت این کاتالیست‌ها نهایی و در سال آینده آماده تجاری سازی شود.

دکتر نادری در ادامه با اشاره به اتفاقات و عملکرد مثبت تیم مدیریت، تولید کیفی کاتالیست احیا ء مستقیم فولاد را نتیجه و دستاورد اعتماد و استفاده از توان و دانش داخلی عنوان کرد و ضمن تقدیر از تلاش مدیران و کارکنان مجموعه برای دستیابی به تولید ۲ تن کاتالیست DIR در روز گفت: در کارهای دانش بنیان و خلاقانه باید دل و مغز کارکنان همزمان با هم درگیر کار باشد که ایجاد فضای مناسب برای تحقق این امر از وظایف مدیران ارشد مجموعه است و شرکت «ومعادن» نیز به عنوان سهامدار اصلی همه پشتیبانی و حمایت لازم برای ایجاد فضای مطلوب و تامین تجهیزات مورد نیاز را خواهد نمود.

مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن وفلزات در ادامه افزایش ظرفیت اشتغال را یکی از دستاوردهای مهم این شرکت عنوان کرد و ضمن تاکید بر ضرورت توجه به اشتغال معلولین و افراد کم توان، به عنوان یکی از وظایف اجتماعی همه شرکت‌ها، نسبت به ایجاد اشتغال برای این افراد در همه زیر مجموعه های «ومعادن» ابراز امیدواری کرد.

همچنین در این بازدید دکتر محمد حسین مولوی زاده، مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان ضمن تشریح فعالیت های شرکت گفت: در ۸ ماهه نخست امسال در این مجموعه بیش از ۵۰ شغل جدید ایجاد شده است و امیدواریم تا پایان سال اشتغال زایی مستقیم مجموعه را به ۱۰۰ نفر برسانیم.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های مرکز تحقیقات در تولید و توسعه دانش کاتالیست‌های جدید پتروشیمی و پالایشگاهی افزود: شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان بر اساس استراتژی کلان کشور و هلدینگ «ومعادن» به دنبال استفاده حداکثری از توان نیروی جوان، خلاق و با دانش کشور است تا با تولید علمی و کیفی و حداکثر سازی ساخت داخل در جهت کاهش وابستگی حرکت نماید و در این را نیاز به حمایت و پشتیبانی هولدینگ ومعادن همچون گذشته است.

گفتنی است دکتر امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) به اتفاق هیات مدیره و مدیران ارشد این شرکت از مرکز تحقیقات و خط تولید شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت قرار گرفتند.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email